Dlaczego inwestować?

Co jest ciekawego w start-up'ach?

Inwestycje w start-up’y odbywają się na wczesnym etapie rozwoju firmy, czyli zanim wartość firmy znacznie wzrosła. Ponieważ wartość firm rozpoczynających działalność w pierwszych latach gwałtownie rośnie, inwestycje w start-upy dają inwestorom możliwość pomnożenia kapitału, jeśli start-up odniesie sukces.

Oprócz wysokiego potencjalnego zwrotu, inwestorzy otrzymują szansę od początku wspierać fajnych ludzi i ich przedsiębiorstwa oraz towarzyszyć im w ciekawej i trudnej ścieżce od początkującej firmy do lidera innowacji branży.

Jakie mam inne możliwości inwestycyjne na Revofund?

Na naszej platformie jest również możliwość zainwestowania w pożyczki korporacyjne dla rozwiniętych przedsiębiorstw o niższym ryzyku inwestycyjnym. 

Czy inwestycje w start-up'y to nowy typ inwestycji?

Inwestycje w młode przedsiębiorstwa mogą być bardzo opłacalne. Dawniej takie inwestycje były możliwe tylko dla profesjonalnych firm inwestycyjnych (venture capital) oraz dla kilku zamożnych aniołów biznesu. Spółki venture capital i zamożni inwestorzy indywidualni byli w stanie zainwestować znaczne kwoty i dysponowali niezbędnymi kontaktami umożliwiającymi im pozyskiwanie firm z dobrymi pomysłami.

Platforma Revofund umożliwia teraz każdemu inwestowanie w wybrane start-upy za pośrednictwem swojej platformy przy minimalnej kwocie inwestycji od 10 000 PLN.

Wspieraj przedsiębiorczość

Inwestycje w firmy rozwijające się i start-up to nie tylko interesujące inwestycje; są także sposobem wspierania przedsiębiorczości i innowacji w Polsce. Założyciele firmy, wynalazcy i wizjonerzy często mają problem ze znalezieniem bankierów, którzy podzielają ich wizję i dostrzegają potencjał pomysłu na biznes.

Początkujący inwestorzy to ludzie, którzy wierzą, że małe rzeczy mogą ostatecznie przekształcić się w coś wielkiego. Revofund pomaga nowym ideom i postępowi gospodarczemu, wspiera innowacje i tworzenie miejsc pracy, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju gospodarki.

Revofund. Świadome inwestowanie.