Opracowanie kampanii

Krok 1

Wypełnij formularz Zgłoś projekt – Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po przeanalizowaniu projektu przez nasz zespół.

Krok 2

Opracuj biznesplan według szablonu dostępnego na stronie. Zadbaj o aktualność i przejrzystość danych mając na uwadze oczekiwania inwestorów. W razie potrzeby, możesz uzyskać wsparcie jednego z Ekspertów.

Krok 3

Wybierz rodzaj finansowania – Aukcja Pożyczek czy Objęcie Udziałów. Decyzja o rodzaju finansowania uzależniona jest od wielu czynników związanych z charakterem działalności, zabezpieczeń itd… Zapoznaj się z podstawowymi zaletami i wadami obu rozwiązań tutaj.

Krok 4

Przygotuj materiały promocyjne opisujące Twoją działalność (w tym 3 minutowy film promocyjny, który zilustruje wizję projektu) Zadbaj o spójną estetykę treści. Pamiętaj, że to Twoja główna wizytówka, która przyciągnie potencjalnych inwestorów. Przygotowując materiały reklamowe, miej na uwadze fakt, że oczekiwania inwestorów mogą być różne od oczekiwań twoich klientów.

Krok 5

Przygotuj komplet dokumentów koniecznych dla przeprowadzenia kampanii tj. Ogłoszenie Aukcji albo Ogłoszenie Emisji Udziałów. W tym procesie, pomóc może Ci Ekspert.

Krok 6

Rozpocznij Kampanię i aktywnie monitoruj jej przebieg. Swoją kampanię możesz promować własnymi kanałami marketingowymi, korzystając np. z Social Mediów. Zachęcamy również do kontatku z inwestorami poprzez Webinaria i spotkania organizowane przez revofund – Revokracja.