Kontakt

+ 48 61 624 34 33
office@revofund.com

Revofund Sp. z o.o.
ul. Wojskowa 4
60-792 Poznań Polska

pon - pt 10:00 - 16:00

Treść zgody.
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym przez administratora danych osobowych, którym jest spółka Revofund sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wojskowej 4.
  2. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi lub wyjaśnień w zakresie złożonego zapytania.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem przesłania zapytania i udzielenia informacji zwrotnej
  4. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli zgoda. Zgoda może zostać odwołana w każdym czasie. Odwołanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej odwołaniem. Odwołanie zgody będzie równoznaczne z rezygnacją z otrzymania informacji zwrotnej w zakresie zgłoszonego zapytania.
  5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Revofund sp. z o.o.
  6. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
  7. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody we wcześniej wskazanych celach, a po jej odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Revofund sp. z o.o. i w stosunku do niego w celu ochrony i zabezpieczenia roszczeń – na podstawie art 6 ust.1 lit. f) RODO.
  8. Przysługuje Tobie prawo żądania od Revofund sp. z o.o. dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo do ich przeniesienia oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  9. Przysługuje Tobie także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo@revofund.com

[recaptcha]